Проводиться набір на військову службу за контрактом

Проводиться набір на військову службу за контрактом.Приймаються юнаки з 18-ти років.У зону бойових дій не направляються до досягнення 20-річного віку. На військову службу за контрактом приймаються на посади рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу:

• Громадяни призовного віку, які мають вищу , професійно - технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби (з військовою кафедрою);
  • Військовозобов’язані, а також жінки, які мають військових знань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою;
  • Військовослужбовці, які проходять строкову службу;

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського складу становить від 18 до 60 років.

Основні вимоги під час відбору та прийняття на військову службу за контрактом:

• Бажання служити;
  • Стан здоров’я та придатність до військової служби за медичними показниками;
  • Фізична підготовка та психологічна стійкість кандидатів на службу;
  • Загальноосвітній рівень;
  • Мотивація до військової служби;
  • Рівень сформованості ідейних цінностей, моральних та професійних якостей.

Іноземці та особи без громадянства, раніше не судимі, які перебувають в Україні на законних підставах, можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на посаді рядового,   сержантського і старшинського складу віком до 45 років включно, з випробувальним терміном на два місяці. Для громадян України, які приймаються на військову службу за контрактом та призначаються на посаду, установлюються такі строки військової служби:

Для осіб рядового, сержантського та старшинського складу від 1 до 10 років.

В умовах особливого періоду або воєнного стану строк військової служби встановлюється до закінчення особливого періоду або воєнного стану з можливістю продовження за бажанням військовослужбовця.

ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ З СІЧНЯ 2019 РОКУ

Військовослужбовці за контрактом отримують оплату в розмірі від 10 000 грн., в залежності від займаної посади та звання. При підписані контракту військовослужбовець отримує одноразову грошову допомогу в сумі 11 000 грн..

РАЗ НА РІК НАДАЄТЬСЯ:

-матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань;

-грошова допомога на оздоровлення;

-підйомна допомога при переїзді як військовослужбовця, так і його сім'ї.

Особам, які підуть на контрактну службу, з районного бюджету надаватиметься грошова допомога у розмірі 5 000 грн..

А резервістам, які будуть задіяні на навчальні збори ОР-1, буде виплачена грошова допомога – 1 000 грн. з районного бюджету.

За довідками звертатися в Липовецький РВК