Схід села в Скитківській територіальній громаді

13 березня відбулися збори громадян Скитківської територіальної громади села Скитки за участі начальника управління праці та соціального захисту населення Липовецької районної державної адміністрації Бичкової Валентини Валентинівни, начальника управління Пенсійного Фонду в Липовецькому районі  Мосіюк Тамари Миколаївни, керівника апарату райдержадміністрації Скоцького Олександра Івановича.

Стосовно Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території на 2019 рік  та за звітний період 2018 року, проінформував сільський голова Олег Слободянюк.

Землевпорядник Скитківської сільської ради та представники Вінницького інституту геодезії та картографії проінформували та   обговорили генеральний  план населених пунктів.

Про співпрацю з територіальною громадою прозвітував виконавчий директор ТОВ «Липовецького» Бондар Олександр Анатолійович.

Щодо забезпечення законності та правопорядку на території сільської ради доповів дільничний офіцер поліції Б.О.Пилипчук.

Про хід  реформ в галузі освіти та медицини виступив керівник апарату райдержадміністрації Скоцькиий Олександр Іванович.

Під час зустрічі учасники зборів, отримали роз’яснення щодо виплат житлових субсидій у готівковій формі від начальника управління праці та соціального захисту населення Липовецької районної державної адміністрації Бичкової Валентини Валентинівни та збільшення і перерахунку пенсій  начальника управління Пенсійного Фонду в Липовецькому районі Тамари Миколаївни Мосіюк.